Historia Pana Krzysztofa

przed
po

Pani Krzysztof rozpoczął swój program zmiany nawyków żywieniowych i utraty wagi ciała, dwa tygodnie po swojej małżonce Pani Jadwidze. Jej pierwsze widoczne wyniki, dały Panu Krzysztofowi pewność, że on również może osiągnąć swój cel wagowy i zdrowotny.

Pan Krzysztof już podczas pierwszej konsultacji, i następnie podczas konsultacji kontrolnych nadmieniał, że najistotniejsze dla niego jest zdrowie. A w zasadzie jego odzyskanie. Chciał mieć więcej energii na co dzień, aby móc robić to na co ma ochotę, bez konieczności ciągłych drzemek. Jak również zadbać o wyniki zdrowotne (za wysokie trójglicedydy, za niski HDL – dobra frakcja cholesterolu).

Po 3 miesiącach Pan Krzysztof osiągnął niższą wagę, mniejsze obwody w części brzusznej: 19 cm w talii, 23 cm w brzuchu. Jak również wróciło lepsze samopoczucie, wraz z obniżeniem wieku metabolicznego z 62 do 34 lat.

Obecnie Pan Krzysztof ustabilizował wagę. Wprowadził w swoje codzienne funkcjonowanie zdrowe nawyki żywieniowe, które kontynuuje po dziś dzień.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Franciszkańska 104/112 lok. 103
Łódź

501 266 905
| kontakt@poradniakuzniazdrowia.pl