Historia Pani Anety

przed
po

Pani Aneta osiągnęła swój cel wagowy, a także, co najważniejsze poprawiła swoje samopoczucie i stan zdrowia. Poprzez swoja pracowitość, w sposób konsekwentny wdrażała wszystkie nowe nawyki żywieniowe, które towarzyszą Pani Anecie teraz każdego dnia. To co jest niezwykle cenne, wypracowane umiejętności wdraża również w życie swoich najbliższych.

Co skłoniło Panią do skorzystania z usług Poradni?

Chciałam dowiedzieć się więcej na temat zdrowego odżywiania, przede wszystkim ze względu na moją chorobę (toczeń). Poza tym moim celem było zrzucenie nadprogramowych kilogramów, które przybrałam w ciągu ostatnich kilku lat.

Co Panią motywowało najbardziej?

Niezwykle motywowały mnie moje efekty : poprawa wyników badań lekarskich oraz oczywiście rezultaty w utracie wagi i centymetrów.

Czy trudno było stosować się do zaleceń trenera?

Na początku, rzeczywiście pojawiały się trudności. Zwłaszcza do czasu, aż przyzwyczaiłam się do nowego sposobu jedzenia, ponieważ na początku bywałam głodna, teraz kiedy mam już nowe nawyki żywieniowe, jem regularnie, nie mam z tym trudności.

Jak Pani wspomina prace z trenerem?

Bardzo pozytywnie. Przez cały czas byłam wspierana i motywowana przez Panią Karolinę. Istotne było dla mnie to, że na każdym spotkaniu dokładnie były omawiane nie tylko moje sukcesy, ale także zagadnienia, które sprawiały mi trudności. To niewątpliwie pomogło mi w osiągnięciu ostatecznego rezultatu.

Co sprawiało Pani największa trudność?

Na początku głównie kontrolowanie wielkości porcji zjadanych posiłków. Z początku były one zbyt duże, ale do czasu zakupu wagi kuchennej. Dzięki temu mogłam sumiennie stosować się do zaleceń mojego trenera.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Franciszkańska 104/112 lok. 103
Łódź

501 266 905
| kontakt@poradniakuzniazdrowia.pl