Historia Pani Jadwigi

przed
po

Efekt:

-16 kg

Pani Jadwiga zgłosiła się do Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania dzięki poleceniu swojej koleżanki – jednej z naszych zadowolonych klientek.

Pani Jadwiga od samego początku współpracy z naszą Poradnią wiedzieła, po co tu przyszła. Była zdecydowana i zdeterminowana, aby osiągnąć założony ubytek masy ciała. Nie oczekiwałą cudów – wiedziałą, że tylko jej zaangażowanie w realizację programu żywieniowego zaproponowanego przez trenera, przyniesie zamierzone rezultaty.

Motywacja naszej klientki była na tyle silna, że już po dwóch tygodniach osiągnęłą widoczny ubytek masy. „Skutkiem ubocznym” tego sukcesu była… decyzja jej męża, który również postanowił skorzystać z usług Poradni COiO 🙂

Para wspólnie zaczęłą więc wypracowywać nowe nawyki żywieniowe, na czym Pani Jadwidze zależało najbardziej. Wraz ze zmianą kuchni, przyszły kolejne „sukcesy na wadze” oraz poprawa ogólnej kondycji i samopoczucia.

Wynik Pani Jadwigi to utrata 16 kg w 4 miesiące, 17 cm mniej w talii i brzuchu oraz obniżenie wieku metabolicznego z 61 do 35 lat.

Nasza klientka ten wynik utrzymuje do dziś. Nadal korzysta też z rozwiązań sumplementacyjnych Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Franciszkańska 104/112 lok. 103
Łódź

501 266 905
| kontakt@poradniakuzniazdrowia.pl